Telegram nasıl indirilir? Telegram nasıl kullanılır? Telegram son görülme yakınlarda ne seslenmek?

Telegram nasıl indirilir? Telegram nasıl kullanılır? Telegram son görülme yakınlarda ne çağırmak? sorularının yanıtı araştırılıyor. Whatsapp’a muhalif olarak kurulan hemen olan mesajlaşma uygulaması Telegram, her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. Son dönemde Whatsapp’ın en büyük rakibi olarak ortaya çıkan ve şimdiden milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan Telegram, büyümesini her geçen gün sürdürerek, daha fazla insana ulaşıyor. Rus programcısı Pavel Durov tarafından oluşturulan Telegram, çoklu platform desteği sunan, epeyce güvenli hemen olan sesli ve görüntülü mesajlaşma servisidir. Ağustos 2013’te kurulan Telegram bedava olarak hem mobil keza de masaüstü sistemleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

TELEGRAM NASIL KULLANILIR?

Telegram’da istediğiniz değin cihazdan benzer anda oturum açabilirsiniz. yeniden oturum açmak için yalnızca başlıca cep telefonu numaranızı kullananın. Telefon rehberinizde bulunan ve Telegram’ı olan kişilere yazabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurmanın bir diğer yolu da Telegram kullanıcı adlarını arama alanına yazmaktır.

TELEGRAM’IN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

– Dar sohbet imkanı sunar. Sunduğu teknoloji doğru Telegram bile mesajlarınızı göremez.

– Telefon numarası ile kayıt olunur. Ancak telefon numarası verilmeden kullanıcı adı ile röportaj yapılabilir.

– Bulut tabanlı mesajlaşma özelliği ile her platform saniyeler içerisinde karşınıza gelir, içerik eşleştirilir.

– Görüntülü ve sesli mesaj seçeneği vardır.

– Mesajın Telegram dahil, üçüncü taraflara iletilmesi engellidir.

– Kendini belirtilmiş bir süre sonra yok eden mesaj özelliği vardır. Bu mesajlar belirlenen sürenin bitiminde gönderici ve herif cihazlardan otomotik silinir. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve nesnel haberler için okumaya devam edin.

– Son görülme özelliği kapatılabilir. Haberler.com özet olarak bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

– Masaüstü uygulaması seçeneğiyle de kullanılabilir.

– Ekran görüntüsü alındığında karşıdaki kişiye bildirim gönderilir.

TELEGRAM NASIL İNDİRİLİR?

Haber leşme uygulaması olan Telegram, iOS cihazlara APP Store; Android cihazlara Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

TELEGRAM SON GÖRÜLME YAKINLARDA NE DEMEK?

Son görülme yakınlarda — 1 saniye ile 2-3 gün arasındaki her şeyi kapsar. Son görülme bir hafta içinde — 2-3 gün ve 7 gün arasında. Son görülme bir ay içinde — 6-7 gün ve bir ay aralarında. Son görülme uzun süre önce — bir aydan artı (Bu defalarca engellenen kullanıcılara gösterilir)

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir