Tarsu İdman Yurdu ’nda Kalpar dönemi

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü, teknik direktör Hüseyin Kalpar ile anlaştı.

Teknik direktör Ergün Penbe’yle yolların ayrılmasından daha sonra arayışa geçen Tarsus İdman Yurdu, Hüseyin Kalpar ile antlaşma imzaladı.

Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde konuşan Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Bsevgianı Harun Şahin Kırbıyık, Kalpar hocayla şampiyonluk yaşayacaklarına inandıklarını söyledi.

Kırbıyık, “2,5 yıldır Tarsus’ta tahsis yapan teknik direktör Ergün Penbe hocamıza verdiği hizmetler için teşekkür ediyoruz. Hüseyin Kalpar hocamız ülkemizde kendini çok çok kanıtlamış bir hocamız. Başarılı odaklı. Hedefimiz şampiyonluktur. Tarsus için, Tarsus İdman Yurdumuz için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Kalpar, “Bugün Tarsus İdman Yurdu takımımızla anlaşmış bulunmaktayız. Benden önce de çalışmış olan Ergün Penbe hocamıza teşekkür ediyor, b undan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizim de hedefimiz Tarsus İdman Yurdu’nu en iyi yere getirmektir. En iyi yerde bir üstteki lige çıkmaktır. Ast hiç bir süre kolay değildir bunları yerine getirmek. Hedefi yetişmek için fazla çalışmamız gerektiğini bilinci içerisindeyiz. İnşallah daima birlikte hoş başarıyı yakalayacağız. Biz çalıştığımız yere en iyi hizmet gayreti içindeyiz. Tarsus’ta olmaktan mutluyum” biçiminde konuştu. – MERSİN

İhlas Haber Ajansı – Spor Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir