Son dakika haber | 4 Ekim Dünya Cadde Hayvanları Günü’nde HAYDİ Polislerinden Manalı Etkinlik

Mikail BIYIKLI/ İSTANBUL Asayiş Şube Müdürlüğü Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri Ümraniye Ahmet Cevdet Paşa İlkokulu’nda 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü faaliyet dahilinde çocuklarla bir araya geldi. Etkinlikte pamuk ve prenses isimli iki kedi çocuklar kadar büyük ilgi gördü.

İstanbul Ümraniye Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne Tabi Ahmet Cevdet Paşa İlkokulu’nda Asayiş Şube Müdürlüğü Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği Hayde ekipleri 4 Ekim Dünya Cadde Hayvanları Günü’nde ilkokul öğrencileriyle buluştu. Etkinlikte çocuklara hayvan sevgisi anlatıldı, cadde hayvanlarına nefret edilen şey fobisi olan öğrencilerin korkularını aşmaları için etkinliğe getirilen kedilerle korkularını aşılmaya çalışıldı. Faaliyet için okula getirilen pamuk ve prenses isimli iki kedi çocuklar tarafından merakla karşılandı. Etkinlik dahilinde Öğrencilere ‘”Hayvan Koruma Gönüllüsü” yaka kartları dağıtıldı.

Son dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı EtkinlikSon dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı EtkinlikSon dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı EtkinlikSon dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı EtkinlikSon dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı EtkinlikSon dakika haber | 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde HAYDİ Polislerinden Anlamlı Etkinlik

Demirören Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri İstanbul'da gece düşen göktaşı, gökyüzünü aydınlattı

İstanbul’da gece düşen meteor, gökyüzünü aydınlattı

Boji bu sefer vapurda

Boji bu sefer vapurda

BOJİ BU SEFER VAPURDA

BOJİ BU SEFER VAPURDA

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir