Sokağın Çocukları 4. sezon ne vakit? Sokağın Çocukları ne zaman başlayacak?

Sokağın Çocukları dizisiyle büyük ses getiren BluTV, üç sezonluk bir geçmişi şimdilik geride bıraktı. İlk iki sezonun hemen ardından öyle çok birey göre hayran eden Sokağın Çocukları dizisi 3. sezonu ile final yaptı. Koşul buralara kadar gelip dizi çok tutulunca “Sokağın Çocukları 4. sezon yayınlanacak mı” sorusu gündeme geldi. Peki, Sokağın Çocukları 4. sezon ne süre? Sokağın Çocukları ne süre başlayacak? Sokağın Çocukları konusu nedir? Sokağın Çocukları oyuncuları kimler? İşte detaylar haberimizde…

SOKAĞIN ÇOCUKLARI 4. SEZON NE ZAMAN?

Aksiyon-Kabahat kategorisinde bulunan Sokağın Çocukları dizisinde sokaklarda büyümüş olan Murat ve arkadaşlarının hikayesi izleyenlerden tam not almayı başardı. Sıfır Bir dizisinden derhal sonradan çekilen bu tarz diziler oldukça izleyiciyi kendi bünyesine çekerken Sokağın Çocukları dizisiyle tekrardan bu başarının yakalanması dikkat topladı.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI YENİ SEZON NE SÜRE YAYINLANACAK?

Sokağın Çocukları dizisinin 4. sezonuna doğru gelecek olursak kulislerden gelen son iddialarda BluTV’nin bu üretim için onaylama aldığı belirtildi. 3. sezonunda reytinglerde oldukça büyük bir başarı elde eden Sokağın Çocukları 4. sezonunun ise oysa 2022 yılının birincil yarısında BluTV platformuna gelmesi bekleniyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI KONUSU NEDİR?

1. sezon

Kanun ve adaletin tatmin edici olmadığı hayatta kendi adaletlerini ve kanunlarını karşılayan sokak çocuklarının hikâyesini konu almaktadır. Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Adana’da sağlam dostlarıyla büyük bir konuma sahip olan Şehmuz Ağa’nın, mahallesindeki bir çocuğun boks antrenörü kadar taciz edilip dövülerek öldürülmesi üzerine bütün tepkiler Şehmuz Ağa’ya yönelir. Ama çocukluktan beri Şehmuz Ağa’nın yanında olan ve evladı gözüyle baktığı Murat Şahin intikam elde etmek için kendi kurguladığı planı harekete geçirir.

Sonraları iki husumetli aile arasında ara bulucu olan Şehmuz Ağa ve ekibi bir çıkmaza girer, bu sırada Sokağın Çocukları her daim yanlarındadır.

2. sezon

Murat, babasının katilinin Onur’un babası olduğunu öğrenir. Ancak Murat’ın babası aslında Şehmuz göre öldürülmüştür. Murat, intikam düşüncesiyle Övünç’un babasını öldürür ve Övünç ile büyük bir savaş başlatır. Bu savaşta Övünç’un mahallesindeki bazı Onur karşıtı kişiler; Süslü, Cemal ve Ergün’de Murat’ın saflarına katılır.

Murat ve Iftihar’un savaşı sürmekteyken, iki tarafta birbirlerine kesintisiz pusu kurma planlarını harekete geçirir. Murat’ın ekibi Onur’un ekibine pusu kurduğu sırada hazırlıklı olan Övünç ve ekibi karşılık verir. Çatışma Murat’ın ölümüyle sonuçlanır.

3. sezon

Murat’ın ölümü sonrası dostları, Onurlarla olan savaşlarına devam eder. Bu sırada Övünç ve ekibi 20,000,000$’lık bir vurgun yapmayı planladıkları Faysal operasyonunu başlatır. Onur Faysal’ın paralarını çalar fakat bunun sonucunda Annesini & Kız Kardeşini kaybeder. Bu olanlardan daha sonra Cemal’in ablası artık kan dökülmemesini ister ve Cemal’e hasımlığı bitirmesini ister ve Cemal ablasına laf verir. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en içten bilgileri objektif şekilde iletiyoruz.

Cemal & Iftihar birleşip Suriye’ye Faysal’ı öldürmeye giderler oysa bu sırada ülkedeki teröristlere yakalanırlar ama kurtulmayı başarırlar ve Faysal’ın Suriye’deki düşmanları ile meslek birliği yapıp Faysal’a akşam üstü görüşme esnasında egemen yaparlar ve çatışmada sonunda Faysal öldürülür.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Aydınlık, Alper Aydınlık, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir