MasterChef Takımları kesin oldu! 4 Ekim MasterChef Türkiye takımları nasıl oluştu? İşte Mavi ekip ve Kırmızı takımda yarışacak olan yarışmacılar!

MasterChef Türkiye’de Kaptanlık oyununun arkasında kaptanlık oyununu şampiyon Hasan Mavi Ekip kaptanı olurken, Kırmızı Ekip kaptanı olarak Mustafa’nın ismini açıkladı. Bu gelişmenin üstüne ekip seçimi yapıldı. MasterChef’te haftanın ekip seçimi internette en fazla merak edilen konular arasında yer alırken, konuyla ilgili “MasterChef Takımları belirlenmiş oldu! 4 Ekim MasterChef Türkiye takımları nasıl oluştu? İşte Mavi ekip ve Kırmızı takımda yarışacak olan yarışmacılar! MasterChef Türkiye Mavi ve Kırmızı takımda kimler var? Masterchef takım seçimi yapıldı! Mavi ve Kırmızı takımda kimler yer alacak?” soruları merak edilmeye başlandı. MasterChef Türkiye’nin Mavi ve Kırmızı takımlarında yer alacak isimler haberimizde. Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE TAKIMLAR BELLİ OLDU!

Masterchef Türkiye’de Mavi Takım Kaptanı Hasan ve Kırmızı Takım Kaptanı Mustafa’nın seçtiği isimlerden daha sonra takımlar belirli oldu.

İşte Haftanın Takımları;

MAVİ TAKIM Haberler.com özet olarak bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

HasanErenEmreMertSergenMilhanAteşSafanur

KIRMIZI TAKIM

MustafaTahsinDilaraArazAzizeRabia NurPelinBurcu

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir