Masterchef Burcu kimdir? Masterchef Burcu Önal kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Masterchef 2021 Burcu eleme adayı mı oldu?

Masterchef Burcu kimdir merak edilen isimler aralarında yer alıyor. Peki, Masterchef Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, doğum tarihi kaç, aslen nereli? Masterchef Burcu’nun hayatı, kariyeri ve biyografisi haberimizde…

MASTERCHEF BURCU KİMDİR?

MasterChef Burcu Önal,İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde 1986 yılında dünyaya geldi. 15 yıl Asya’da yaşayan Önal, minik yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüdü. Aslen Diyarbakırlı olan yarışmacı, İbrahim Önal ile evlidir. Türkiye’nin en ayrıntılı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Hayatında yaptığı birincil yemek yemek 13 yaşındayken yaptığı mantıymış. Zamanla kendisini geliştirdiğini açıklayan Burcu Önal bütün Asya yemekleri ve mantı yemeklerine egemen olduğunu ifade etti.

Kendini bildi bileli her zaman mutfakta olan yarışmacı uzun zaman Japon yemekleri ile alakalı ayrıntılı eğitimler aldı. Uzun yıllar yurt dıştan gemilerde garsonluk yaptı. Sonrasında yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği yapmaya başladı. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en dürüst bilgileri nesnel şekilde iletiyoruz.

Sosyal medyayı da faal kullanan Burcu Önal’ın İnstagram’da toplamda 14.300 takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabı “@foodieeeee” şeklindedir.

MASTERCHEF BURCU ELEME ADAYI MI OLDU?

Bugün 14 Eylül yapılan müsabaka sonucunda Burcu 1. eleme adayı seçildi.

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir