Itimat dizisi 217. yeni birim fragmanı yayınlandı mı Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak

Itimat yeni birim fragmanı araştırılıyor. Itimat dizisi yeni bölümde neler olacak? Itimat dizisi 217. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Emanet 217. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Detaylar haberimizde. Gündem haberler için bizi peşine düşüp takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

EMANET 217. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 216. bölümünden daha sonra 217. birim fragmanı yayınlandı.

EMANET YENİ BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ… Gündem haberler için bizi peşine düşüp takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

ITIMAT SON BÖLÜMDE NE OLDU?

YAMAN’I KARŞISINDA GÖREN SEHER NE YAPACAK?

İzleyicilerin dört gözle beklediği Itimat, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonradan yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzaktan iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni yaşam, Seher’in karşısına yeni ahali çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini gözetmek için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, vefat kalım mücadelesinden meydana çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Oysa onlara ulaşmak varsayım ettiğinden daha da zorlama olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük mücadele harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu rastlama ikisi için de basit olmayacaktır. Çünkü aralarındaki sevgi ne değin büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya karşın, Yaman’ı karşısında görebilen Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışarıda hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için bundan böyle tek kasıt suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile amaçlamak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın güç günlerin haber cisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu bambsevgia bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

Emanet dizisi 217. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşamış alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in ağırbaşlı akıp dışarı giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından bölge Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır sıcacık kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde ayrı bir itimat büyümeye başlatacaktır. Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir