Hepsimat ve PTT Kargomat meslek birliğiyle Hepsiburada siparişleri 7/24 teslim alınabilecek

Hepsiburada müşterileri, siparişlerini Türkiye genelinde farklı illerde 150 Ptt Kargomat dolabından istedikleri gün ve saatte, basit ve tehlikesiz bir şekilde teslim alabilecek.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya kadar, e-ticaret platformu, 2018 yılında başlattığı ve müşterilerinin siparişlerini ev ve iş yerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim alabildiği Hepsimat hizmetinin kapsamını PTT Kargomat ile yaptığı iş birliği ile genişletiyor. Bu Nedenle Hepsiburada kullanıcıları siparişlerini Türkiye genelinde farklı illerde 150 PTT Kargomat dolabından 7/24 basit ve güvenli bir şekilde teslim alabilecek.

Hepsimat, PTT Kargomat ile yapılan iş birliğiyle halihazırda 25 ilde, 1.889 noktada Hepsiburada müşterilerinin siparişlerini teslim almasını sağlıyor. İş birlikleri ve teslimat noktaları şöyle sıralandı:

“Esnaf (1544), Easy Point (38), Sendeo (26), Petrol Ofisi (59), Vestel (60), Easy Point Express (14), Onlock (1) ve PTT Kargomat (150).”

Açıklamada görüşlerine yer bahşedilen Hepsiburada Işlem Grup Bsevgianı Taner Timirci, müşterilerin alışveriş deneyimini en üst seviyeye içeri almamak için hayata geçirdikleri modelleri geliştirmeye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizi aralıksız dinliyor, onların deneyim ve ihtiyaçlarını tahlil ediyoruz. Teslimat gününde adreste olma mecburiyeti e-ticarette alışveriş deneyimini sekteye uğratan hususlardan biri. Hepsimat ismini verdiğimiz teslimat noktası hizmetimizi buna bir çözüm olarak geliştirdik. Müşterilerimize kargo teslimat saati ve yeri konusunda alternatif sunarak onların hayatlarını kolaylaştırmak istedik. Hedefimiz, müşterilerimizin siparişlerini ev ya da meslek yerleri dışındaki yaygın ağı bulunan noktalardan teslim alabilecekleri bu hizmetimizi bütün Türkiye’ye yaymak.

Bunu da peyderpey başarıyoruz. Esnaflarımız, kurumsal meslek ortaklarımız ve kargo teslimat dolaplarımız doğruca müşterilerimiz istedikleri gün ve saatte istedikleri yerden kargolarını alırken, bilhassa içinde bulunduğumuz salgın döneminde sosyal temasın da en az düzeyde olmasını sağlıyoruz. PTT Kargomat ile yaptığımız iş birliği doğruca Türkiye’nin farklı illerinde 150 PTT Kargomat dolabı da 7/24 Hepsiburada kullanıcılarının hizmetinde olacak ve müşterilerimiz siparişlerini bu dolaplardan kolay ve güvenli bir şekilde teslim alabilecekler.”

Hayata geçirdiği öncü uygulamalarla müşterilerinin alışveriş deneyimini en üstteki seviyeye çıkarmaya devam eden Hepsiburada, reformcu teslimat modeli Hepsimat’ın PTT Kargomat ile yaptığı meslek birliği ile kullanıcılar, kendi illerinde yer alan PTT Kargomat dolaplarına gidecek, kendilerine iletilen parola ile dolabı açarak siparişlerine ulaşabilecek.

Kullanıcıların şifreyi hatırlamaması durumunda, PTT Kargomat cihazı üzerinden “Şifremi Unuttum” linkine tıkladıklarında yeni parola cep telefonlarına iletilecek ve bu şifreyle teslimat dolabını açarak siparişlerine ulaşabilecek.

AA / Elif Ferhan Yeşilyurt – Son Dakika Haberleri 'Ormanın hayalet kedisi' ilk kez bu kadar net görüntülendi

‘Ormanın hayalet kedisi’ başta bu kadar net görüntülendi

Bakan Soylu, Merkez ve Taşra Teşkilatı Hizmetiçi Eğitim Semineri'ne katıldı: (1)

Bakan Asilzade, Merkez ve Taşra Teşkilatı Hizmetiçi Eğitim Semineri’ne katıldı: (1)

Türkiye'de 29 bin 386 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 227 kişi hayatını kaybetti

Türkiye’de 29 bin 386 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 227 kişi hayatını kaybetti

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir