Gülüç Belediyesi, yaşlıları sevindirdi

Zonguldak‘ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesinde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında huzurevinde kalan yaşlılar için program düzenlendi.

Gülüç Belediyesi göre 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında geçtiğimiz hafta hizmete giren Gülüç Belediyesi Sosyal Tesisler’de program düzenlendi. Yaşlılara moral amaçlı düzenlenen programa Belediye Bsevgianı Gökhan Mustafa Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş, belediye meclis üyeleri, bakımevi sakinleri ve personeli katıldı.

Düzenlenen program için Bsevgian Demirtaş ve meclis üyelerine teşekkür eden İzmirlioğlu Bakımevi müdürü İlhan Yılmaz konuşmasında şunları söyledi:

“Bugün 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bize hazırlamış olduğunuz programdan nedeniyle bizi ağırlayacak. Pandemi dolayısıyla uzun vakit kapalı kalmıştık. İlk kez bsevgianımızın davetine icabet ederek, böyle bir programda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz bakımevi sakinleri namına. Bsevgianımız çok hoş bir tesis hazırlamış teşekkür ederiz. Bizi burada ağırladığı için de keza teşekkür ediyorum.”

Demirtaş, “Dilediğiniz süre emrinizdeyim”

Programa katılan yaşlılara hoşgeldiniz diyen Bsevgian Demirtaş yaptığı konuşmada, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü birlikte hatırasına yapmak istedik ve sizlerle beraber bu mutluluğu paylaşalım istedik. Tesisimize gelip onurlandırdığınız için teşekkür ederiz. Bu tesis sizlerin 24 saat emrinizde, ne süre isteronuz bana telefon etmeniz yeterli. Sizler bizim annemiz, babamızsınız, sizlere layık veriyoruz. Sizler yalnız değilsiniz. Gülüç Belediyesi ve şahsım olarak yanınızdayız. Dilediğiniz takdirde emrinizdeyim. Virüs illetinden hala daha kurtulmuş değiliz ama bir nebze de buradaki programla sizleri rahatlatmak istedik. Sizleri mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere.” Dedi.

Konuşmaların arkasında ikramlara geçildi. Programa katılan yaşlılar çalan şarkılara eşlik ederek günün keyfini çıkarırken, kesilen pasta ve toplu fotoğraf çekiminin peşinde program sona erdi. – ZONGULDAK

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir