Fenerbahçe yenilgisi sonrası Kasımpaşa’nın hocası Cihat Arslan: Lanet olsun içimdeki insan sevgisine

Süper Lig’in 8. haftasında Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa‘yı 2-1 mağlup etti. Karşılaşmanın ardındaki açıklamalarda bulunan Kasımpaşa Teknik Direktörü Cihat Arslan‘ın konuşmasında Kurtlar Vadisi ve Müslüm Gürses detayı uyarı çekti.

“BİLE BİLE LADES, ONA ÜZÜLÜYORUM”

Karşılaşmayı değerlendiren Cihat Arslan “Bazen söylemek çok olası oluyor ama Orhan Veli Kanık’ın dediği gibi bazen söyleyemiyorum. Inceleme yapıyoruz, çalışıyoruz, biliyoruz ve mevzu buraya gelecek! İlk 15 dakika kesinlikle kendi sahamızda yaslanmamız lüzumlu. Yenen gole kadar oyundan memnun değilim. bilerek lades, ona üzülüyorum. Fenerbahçe’ye çalıştık lakin karşılığını alamadık, bizi üzen bu. Muro diyor ya; ‘Lanet olsun içimdeki insan sevgisine.’ Bazen ben de kendime kızıyorum. 42’de oyuncu değiştirecektim ‘Devre bitsin’ dedim. ’15 saniye kaldı, giyinene dek devre olur’ dediler. Fakat giyinene dek devre olmadı! 2-0 oldu!” ifadelerini kullandı.

“MÜSLÜM GÜRSES GİBİ İSYANCI DEĞİLİZ”

Cihat Arslan ayrıca “Tepkime kullanmak lazım. Biz de çırpınıyoruz, bazı oyuncumdan daha çok koştuğuma inanıyorum. Daha açık bu dek konuşabilirim. Müslüm Gürses gibi isyancı değiliz lakin reddetmek lüzumlu. Kabul ederonuz, o zaman kaybedersiniz.” dedi.

Haberler.com – Spor Haberleri Kanarya liderliği perçinledi! Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa'yı 2-1 yendi

Kanarya liderliği perçinledi! Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa’yı 2-1 yendi

Kadıköy'de gol yağmuru devam ediyor! Fark yeniden 1'e indi

Kadıköy’de gol yağmuru devam ediyor! Ayrım tekrar 1’e indi

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir