Esra Eron kimdir? Esra Eron hayatı ve biyografisi! Esra Eron kaç yaşında, nereli?

Moda gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal ağ açıklamaları ile dikkat çeken Esra Eron merak konusu oldu. İşte Esra Eron hakkında merak edilen Esra Eron kimdir, Esra Eron hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

ESRA ERON KİMDİR?

Doğum tarihi: 1 Ocak 1980

Kaç yaşında 41 yaşında Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Nereli: İzmir

38 yaşındaki manken ve oyuncu Esra Eron İzmir doğumludur.

Kariyerine oyuncu ve manken olarak fazla fazla şey sığdıran hoş yıldız, lise eğitimini tamamladıktan daha sonra çekicilik yarışmalarındaki başarıları ile dikkat çekmiştir. Göz önünde olmayı böylece sevmeyen star, bu özelliği ile magazin basınını arkasından dolaştırmaktadır. Esra Eron burcunun bütün özelliklerini üstünde taşımakta ve oğlak burcu özelliği olarak son derece disiplinli çalışmalar yapmaktadır. 2002 yılında Miss Turkey yarışmasını 3.olarak tamamlayan oyuncu, sonradan ülkemizi Miss Europe’da temsilcilik etmiştir. Bu yarışmada da 3. olan Esra Eron, bu işlem sonunda ünlü isimlerle de egzersiz fırsatını elde etmiştir. Bir zaman dizi projelerine çok sıcak bakan oyuncu sonra spiker ve spikerlik gerçekleştirmek için eğitim almış ve daha fazla bu cins yapımlarda çalışmayı tercih etmiştir.

2015 yılında Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Feryal Tümen karakteri ile TV ekranlarına çabuk bir dönüş yapan Esra Eron dizinin yakaladığı başarıda da pay sahibidir. Romantik-komedi türünde çekilen dizide böylece fazla meşhur oyuncu yer almaktadır. İstanbul’da çekilen dizi 19 Haziran 2015’te başlamıştır ve halen devam etmektedir. Elçin Sangu, Barışma Arduç, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Ferdi Merter ve Hikmet Körmükçü’nün de yer aldığı dizi izleyiciler tarafından beğeniyle takip edilmektedir. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir