Elazığ’da ‘Modifiyeli Vasıta ve Motosiklet Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu

ATAŞEHİR, İSTANBUL (İHA) – Elazığ‘da yoğun katılımla gerçekleşen Modifiyeli Vasıta ve Motosiklet Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

Elazığ Belediyesi ve Elazığ Modifiye Derneği iş birliğiyle bu sene 1’incisi düzenlenen Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali’nde (ModiFest) modifiye vasıta tutkunları bir araya geldi. Ataşehir Hicret Mahallesi Yeni Güney Çevreyolu bağlantısında düzenlenen festivale 500’ün üstünde vasıta ve motosiklet katıldı. Olağan otomobillerden modifiyeli araçlara, tırlardan motosikletlere değin fuar alanını dolduran araçlar, aksesuar ve ses sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekti. Festivalde vasıta alımlılık, ses desibel ve air süspansiyon yarışması düzenlenirken, birinci olan araçların sahiplerine hediye verildi.

“En kısa zamanda modifiye tutkunları için pist yapacağız”

Festivale katılımın yüksek olduğunu bildiren Belediye Bsevgianı Şahin Şerifoğulları, “Belediyemizin düzenlediği ModiFest festivalimizin 1’incisini bugün çok kalabalıkla gerçekleştiriyoruz. İnşallah bizler göreve geldiğimizden itibaren şehrimizin her noktasına değerinde katabilmek namına, şehrimizin daha gelişebilmesi ve daha kalkınabilmesi adına ekibimizle gece gündüz demeden çalışıyoruz ve sizlere hizmet ediyoruz. Böylesi güzide bir topluluğu görmezden gelmemiz bizden beklenemezdi. Sizler istediniz bizler bu festivali yaptık ama bu daha başlangıç. İnşallah daha güzelleri önümüzdeki sene yapılacak ve size laf verdiğim gibi en kısa zamanda pistinizi de yapacağım. Çok daha güzel bir şekilde daha güzel bir mekanda sizler hem stres atacaksınız ayrıca araçlarınızı sergileyeceksiniz hem de doyasıya eğleneceksiniz” dedi.

Festivalin ilki olmasına karşın fazla hoş olduğunu aktaran katılımcılardan Zülfü Dal, “Festivalin devamını bekliyoruz. İlkini düzenlediğimiz festivalde eksikliklerimizi gördük. Çevre illerden iştirakçi misafir arkadaşlarımız vardı. Onları mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Festivalin devamını da bekliyoruz. Festivalde milli ve milli anlamda yarışmacı sporcularımız var. Emeği geçen herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan festivalin fazla hoş olduğunu aktaran iştirakçi Çağrı Şeker, “Elazığ Belediyemiz bize böyle bir yer yaptığı için teşekkür ederiz. Yoğun bir katılım vardı, hoş geçti. İnşallah daha da iyileri olacak” diye konuştu.

Festival için belediye bsevgianına teşekkür eden Suat Sancar ise, “Elazığ’a böyle bir gösteri ve yaradılış geldiği için mutluyuz. Epeyi bir vasıta katılımı oldu. İl dışından gelen vatandaşlarımız da var. Güzel bir fuar oldu. Cümbür Cemaat için başarılı ve eğlenceli oldu. Araçlar tanıtıldı, insanlar da merakını giderdi. Olağan araba olarak çok pozitif bir katılım yoktu fakat genelde modifiyeli araçlar geldi. Olağan vasıta olarak da biz iki cipimizi getirdik. Onun haricinde de birkaç klasik otomobil gördük. Hoş bir katılım oldu. Şahin bsevgianımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. – ELAZIĞElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne oldu

Elazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne olduElazığ'da 'Modifiyeli Araç ve Motosiklet Festivali' renkli görüntülere sahne oldu

Hangi nesil bir otomobil kullanıyorsunuz?

— Haberler.com (@Haberler) October 3, 2021 İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir