eFootball 2022, kullanıcıları düş kırıklığına uğrattı

eFootball 2022’nin çıkışı, dünyadaki bütün oyuncuların ağzında fena bir lezzet bıraktı. Konami‘nin ürünü, Colossus kadar beklendiği gibi azaltılmış ve yetkisiz bir formatta çıktı. Oysa şu lahza için, rakibinin tersine her yerde bir ürün lansmanından daha pozitif bir demo gibi görünecekti.

OLUMSUZ İNCELEME YAĞDI

Steam platformunda iki gün içerisinde 14 bin üstünde negatif değerlendirme bölge eFootball 2022, hayranları için iyice hüsran oldu. Sadece grafik yönünden değil, oynanış ve temas problemleri nedeniyle de tepki alan eFootball 2022 oldukça oyuncu kaybetti.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların aşağı insanların bu oyundan sonra FIFA’ya yöneleceğini, eFootball’u resmi olarak bitirdiklerini bildiren yorumlar dolaşıyor. Konami’nin bir sonraki güncellemeler ile birlikte eFootball 2022’deki hataları tek tek gidereceğini

eFootball 2022, kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı

KONAMI: GÜNCELLEMELER OLACAK

Şirket tarafından yapılan açıklamada oyuncu modellemeleri ile internette dalga konusu olan eFootball 2022’nin sorunlarını önümüzdeki tarihlerde getirilecek güncellemelerle birlikte giderilmeye çalışılacağı belirtildi.

“eFootball 2022’yi piyasaya sürdükten sonra pas hızı ve defans kontrolü de dahil oyun dengesiyle ilgili çokça sayıda geri dönüş aldık. Keza kullanıcıların sahne kesintileri, yüz ifadeleri, oyuncuların ve topun hareketleriyle ilgili problemler yaşadığını bildiren raporların olduğunu kabul ediyoruz.

Discord sunucumuza bulunma için buraya tıklayınız

Yaşadığınız sorunlar için çok üzgünüz, tüm şikayetlerinizi ciddiye alacağımızı ve mevcut durumu düzeltmek için çabalayacağımızı garanti ediyoruz. Kalite git gide yükselmiş olacak ve içerikler sürekli bir şekilde yüklenecek. Ekim ayı içerisinde bir güncelleme getirmeyi planlıyoruz.”

eFootball 2022, kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı

Haberler.com – Son Dakika Haberleri Yakupcan Aydemir Yakupcan Aydemir Gündem Editörü Haberler.com – Son Dakika Haberleri/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdımYorumunuz500 Haberler ›› Gamegar ››eFootball 2022, kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı – Haberler

Çok Okunan Haberler

Son Dakika Haberleri

Xantaresinde yönetiminde olduğu eternel fire, Valorant takımını duyurdu Okullarda PCR testi dönemi başladı! İşte uygulamanın startının verildiği 10 pilot il Esra Eron kimdir? Esra Eron hayatı ve biyografisi! Esra Eron kaç yaşında, nereli?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir