Büyükşehir ve MASKİ ’den Avşar ’a Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkililerinden oluşan heyet, Turgutlu ilçesine bağlı Avşar mahallesini ziyaret etti. Semt Muhtarı Yunus Gürbüz ve mahallelilere Büyükşehir Belediye Bsevgianı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten heyet, sürekli alt ve üstyapı çalışmalarını inceledi, vatandaşların açlık ve taleplerini dinledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Bsevgian Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Muhtarlık İşleri Dairesi Bsevgianı Ergün Aksoy, MASKİ İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun, Sosyal Hizmetler Dairesi Bsevgianlığı yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ve MASKİ İlçe Şefi Hüseyin Yelkenci’den oluşan heyet Turgutlu ilçesine emrindeki Avşar mahallesini ziyaret etti. Ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Bsevgianı Halil Konuş ve ilçe yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Semih Adıgüzel, Büyükşehir Belediyesi CHP’li Meclis üyesi ve Grup Bsevgianı Fehmi Gülen, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyesi İlhami Dinçer de bulundu. Heyet, MASKİ Genel Müdürlüğünün mahalledeki daha aşağı ve üstyapı çalışmalarını da inceledi.

Avşar daha aşağı ve üstyapısı ile çağdaş bir semt olacak

Mahalle halkı ve muhtar Yunus Gürbüz’e Manisa Büyükşehir Belediye Bsevgianı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Bsevgianı Ergün Aksoy, “17 ilçe ve 1088 mahalleden oluşan Manisamıza eşit hizmet gitmesi için canla başla çalışan bir belediye bsevgianımız var. Her ilçede hem Büyükşehir Belediyesi ayağında keza de MASKİ ayağında hizmetler yerine gitmiş vaziyette. Bizler de Büyükşehir Belediye Bsevgianımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla yapılan hizmetlerin takibi açısından mahallelerimize ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarımızın görüşlerini alıyoruz. İstek ve talepleri dinleyerek bütün eksikliklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Avşar mahallemiz de daha aşağı ve üstyapısı ile modern bir görünüme sahip olacak. Şanslı olsun” ifadelerini kullandı. Mahallede yapılan çalışmalar hakkında katılım karşılayan meclis üyelerine detaylı veri verildi, uygun inceleme yapıldı.

“Cengiz Ergün sorunları çözüyor”

Avşar Mahalle Muhtarı Yunus Gürbüz, “Yıllardır mahallemin beklediği hizmetleri Büyükşehir Belediye Bsevgianımız Sayın Cengiz Ergün çözüyor. Allah Cengiz Bsevgianımızdan razı olsun. Büyük bir emek ile yüzyılın hizmeti, güzel bir yatırım yapılıyor. Emek veren bütün ekiplere de teşekkür ediyorum” dedi.

“Bundan Böyle sıkıntımız bitti”

Mahalle sakinlerinden Durmuş Ali Erol, “Avşar mahallemiz yıllardır daha alçak ve üstyapı hizmeti bekliyordu. Bu hizmeti Cengiz Bsevgianımız bir uçtan bir uca bakmak bizleri çok mutlu etti. Allah razı olsun. Cengiz Bsevgianımıza selamlarımı iletiyorum” dedi.

Habermetre – Son Dakika Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir