Bsevgian Yalçınkaya, çalışmaları yerinde inceledi

Akçakale Belediye Bsevgianı Mehmet Yalçınkaya, belediye çalışmalarını uygun inceledi.

Yalçınkaya, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi‘nin desteği ile ilçedeki trafiği rahatlatmak nedeniyle Halep yolu, ceylanlı ve hastane yolu üstünde yapılan kavşaklarda inceleme yaparak, yetkililerden veri aldı.

Çalışmaların tamamlanmasıyla ilçenin çehresinin değişeceğini aktaran Yalçınkaya, “Anayolda 3 refüj, 3 tretuvar çalışması var. Birisi Halep yolu Kavşağı, ikincisi Ceylanlı Kavşağı, üçüncüsü de inşallah hastane kavşağı olacak. Bu üçünün de düzenlemelerinin sonuna geldik. Son aşamasında ağaçlandırma, çiçeklendirme ve ışıklandırma çalışmalarını yapıyoruz. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden izin çıktı. Kavşaklar ile ulaşımda rahatlama sağlanacak. Çalışmalar tamamlandığında çok iyi bir yer olacak. Ortadoğu’nun çıkış ve antre kapısı, Akçakale’ye uygu, yıldız ilçenin gereğini yerine getirmiş olacağız. Uğurlu ve uğurlu olsun.” dedi.

AA / Mustafa Enerjik – Son Dakika Haberleri Vatandaşın isyanı yetkilileri harekete geçirdi! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden düşen parçalara fileli önlem

Vatandaşın isyanı yetkilileri harekete geçirdi! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden düşen parçalara fileli tedbir

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir