Bsevgian Kocaman ’dan amatörlere yardım

Kartepe Belediye Bsevgianı Mustafa Kocaman, ilçe genelinde 27 amatör spor kulübüne malzeme yardımında bulundu.

Kartepe Belediye Bsevgianı Iri’ın konut sahipliğinde düzenlenen programa, Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, KBB Spor Müdürü Uzlaştırma Çoban, KOÜ Ceset Eğitimi Bölümü Bsevgianı Levent Atalı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, AK Parti İlçe Bsevgianı Vefalı Yılmaz, Kartepe Kulüpler Birliği Bsevgianı Mevlüt Ağra, Arslanbey Gençlerbirliğispor Kulübü Bsevgianı, CHP İl Bsevgian Yardımcısı Bülent Sarı ile kulüp yöneticileri katıldı. Bsevgian Iri, ilçe genelinde hizmet veren 27 amatör spor kulübüne düzenlenen törenle 235 bin TL somut destek sağladı.

“Kartepe, lokomotif olma yolunda ilerliyor”

Programda konuşan Kartepe Kulüpler Birliği Bsevgianı Mevlüt Ağra, “Kartepe’miz lokomotif olma yolunda belli adımlarla ilerlemektedir. Takriben bir yıldır pandemi dolayısıyla ara verilen bal, süper amatör ligleri bir ay sonradan başlıyor. Kartepe Belediye Bsevgianımız Kocaman’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kulüp bsevgianlığı zordur. Bir fazla şeyden feragat etmeniz gerekmektedir. Özverili çalışmalarınızdan nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

“Takviye vermeye devam edeceğiz”

“Sizlerin özverili çalışmalarına şahidiz” diyen Mustafa Iri, “Bizler Kartepe’de her branşta spor yapılmasını istiyoruz. Geleceğimiz olan gençlerin spor yapmaları çok önemlidir. Kartepe’mizin, turizm gibi sportif başarılarıyla da anılmasını sağlamak için çok çalışacağız. Kendi zamanından kendi cebinden harcayarak spora destek oluyoruz. Bu sevgiden kaynaklanmaktadır. Bizler elimizden gelen imkanlarla yardım vermeye devam ediyoruz” diye konuştu. – KOCAELİ

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir