Bsevgian Bilgin vatandaşlardan tam not aldı

Bsevgian Alim vatandaşlardan bütün not aldı

Sivas Belediye Bsevgianı Hilmi Bilgin yapılan altyapı, yol, kaldırım, asfalt ve modern aydınlatma gibi çalışmalarda vatandaşlardan tam not aldı

SİVAS – Sivas Belediye Bsevgianı Hilmi Alim yapılan altyapı, yol, kaldırım, asfalt ve çağdaş yakma gibi çalışmalarda vatandaşlardan bütün anekdot aldı.

Sivas Belediye Bsevgianı Hilmi Bilgin, Fatih, Yunus Emre ve Yenidoğan Semt sınırlarında yer alan Hayri Sığırcı Caddesindeki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 4 buçuk km her tarafında altyapılar, yol, kaldırım, asfalt ve modern ışıklandırma çalışmalarını inceleyen Bsevgian Alim, cadde esnafını da ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi. Yolculuk ve incelemeleri sırasında Bsevgian Bilgin’e; Bsevgian Yardımcısı Levent Olgun, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Öksüz, Yenidoğan Semt Muhtarı Yakup Kaya, Yunus Emre Mahalle Muhtarı Adnan Çinko’da eşlik etti.

“Caddemizi özgün bir görünüme kavuşturacağız”

Bsevgian Alim, “Şehrimizin en uzun caddesi olarak bilinen Hayrı Sığırcı Caddesinde yapılan çalışmaları muhtarlarımızla birlikte yerinde inceliyoruz. Sivas Lisesi kavşağından başlayıp Fatih Mahallesi sınırlarına dek dışarı giden bir alanı alıştırma alanımız olarak belirledik. Altyapı sorunu olmayan bir kent hedefiyle yola çıktık. bu nedenle yağmur suyu hattı olmayan bölgelerimizi yağmur suyu hattına kavuşturduk. Yeniden artan teknolojiye bacak uyduracak fiber altyapıyı mahallerimize taşımayı hedefliyorduk. Bu anlamda da fiber kablolarımızı sokak boyunca döşedik. Tekrar ÇEDAŞ ile ortak egzersiz içerisinde yeniden sök tak olmasın her yerde kaz yap işine girmemek için elektrik kablolarımızı toprak altına yerleştirdik. En önemlisi ise yeşil bir Sivas Kaldırım çalışmalarımızı yaparken cadde boyunca bin 200 nitelikli ağacımızı şehrimize kazandırdık. Öteki yanlamasına engelli vatandaşlarımız için hissedilebilir zemin uygulamamızı tamamlıyoruz. Işıklandırma sistemimizi de önemsiyoruz. Bu anlamda çağdaş aydınlatma ağlarımızı kurarak caddemizi benzersiz bir görünüme kavuşturacağız. Bağlı ekiplerimiz egzersiz içerisinde zamanı çabuk kullanarak tamamlamayı hedefliyor. Bu vakit zarfından hemşehrilerimizin hoşgörüsü ve sabrı içinde kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Şehrimize bahtı açık şanslı olsun” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Volkan Kaplan – Son Dakika Haberleri /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir